Myprotein iron Plus

Neohodnoceno
129 Kč –23 %
vyr 251MyProtein Iron Plus 90 tablet
129 Kč –23 % 99 Kč

Zvolte variantu

Železo Plus obsahuje 100 % doporučené denní dávky železa, které přispívá k normální tvorbě červených krvinek a hemoglobinu a k normálnímu přenosu kyslíku v krvi. Navíc jsme přidali kyselinu listovou.

V Iron Plus tabletách mají zastoupení i další látky, a to Vitamin C, který podporuje absorpci železa a Měď, která příspívá k normálnímu přenosu železa v těle. Na závěr jsme přidali Vitamíny A a B2, které pomáhají při metabolismu železa.

Vitamin C přispívá také k normální tvorbě kolagenu, normální funkci kostí a chrupavek. Také podporuje nervový a imunitní systém.

Detailní informace

Tablet: 30
Skladem
129 Kč
99 Kč

Detailní popis produktu

Navrhované využití:

Konzumujte 1 tabletu denně.

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Tento produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Skladujte na chladném, suchém místě, nevystavujte přímému slunečnímu světlu. Uchovávejte mimo dosah dětí. Vhodné pro vegetariány a vegany.

 

Složení:

Kypřící látka (Mikrokrystalická celulóza), Vitamin C, tablety (Hydroxypropyl metylcelulóza), fumaran železnatý, protispékavé látky (stearan hořečnatý, oxid křemičitý), Vitamin A (Retinol acetát, Dextrin, Maltodextrin, Modifikovaný škrob, DL-alfa-tokoferol), Síran měďnatý, Kyselina listová, Vitamin B2.