Tyčinka Pro Bar Elite

Neohodnoceno
570 Kč –21 %
Tyčinka Pro Bar Elite
570 Kč –21 % 449 Kč

Zvolte variantu

Co jsou Pro Bar Elite tyčinky?

Naše nově vytvořené Pro Bar Elite tyčinky jsou pohodlnou, skvěle chutnající svačinkou s vysokým obsahem bílkovin. Přetvořili jsme naše originální High Pro Deluxe tyčinky a každá naše 70g tyčinka nyní obsahuje působivých 26 g vysoce kvalitních bílkovin, získaných ze směsi syrovátkového koncentrátu a mléčných bílkovin, což z našich tyčinek dělá ideální, nutričně bohatou svačinku mezi jídly. Toto není Vaše běžná vysoce proteinová tyčinka, my jsme vylepšili nutriční profil našich tyčinek k zajištění vysoce kvalitní, přívětivé proteinové tyčinky s nízkým obsahem cukru.

Uvědomujeme si, že může být složité přijímat dostatek bílkovin s chaotickým životním stylem, kterému dnes čelí mnoho lidí. Je jednoduché konzumovat nutričně prázdné, rychlé svačinky, nebo ještě hůř vynechávat jídla. My jsme proto vyvinuli Pro Bar Elite tyčinky, které jsou pohodlné, vejdou se do kapsy, tašky, přihrádky v autě, kamkoliv. K zajištění Vašeho příjmu bílkovin za každých okolností.

Navíc jsme také upravili texturu originálních High Pro Deluxe tyčinek a přinesli novou příchuť do naší nabídky, ze které se Vám budou sbíhat sliny. Exkluzivní příchuť bobule v hořké čokoládě Vás jistě potěší a navíc bez pocitu viny. Určitě vyzkoušejte, zažijte a užijte si každý kousek naší tyčinky.

Výhody Pro Bar Elite tyčinky

Pro Bar Elite tyčinky byly nezávisle testovány v laboratoři HFL Sportovních věd v rámci programu INFORMED-SPORT na látky zakázané Světovou antidopingovou asociací WADA. Každé balení Pro Bar Elite tyčinek podstupuje přísné testy k zajištění maximální nezávadnosti pro sportovce. HFL je největší světová laboratoř pro sledování a kontrolu sportovních léčiv a doplňků a program INFORMED-SPORT je podporován množstvím sportovních asociací včetně UK Sport.

Pro Bar Elite tyčinka poskytuje 26 g bílkovin, které se podílí na růstu a údržbě svalové hmoty.

Pro koho jsou Pro Bar Elite tyčinky vhodné?

S neuvěřitelně lahodnými přichutěmi, které Pro Bar Elite tyčinky nabízejí, si budete myslet, že je nemožné doopravdy zlepšit Váš jídelníček! Tyčinka s nízkým obsahem cukru nabízí alternativu bez pocitu viny, která okouzlí Vaše chuťové pohárky. Křupavá poleva se slazenou hořkou a mléčnou čokoládou zajistí, že Pro Bar Elite tyčinka je perfektní pro zvýšení Vašeho denního příjmu bílkovin a sacharidů ve skvělé chutnající tyčince s lahodnou a jemnou náplní.

Upozornění: Etiketa produktu je vždy v Anglickém jazyce. Francouzština, italština, němčina, španělština, dánština, švédština a finština se mohou vyskytovat také, v závislosti na určení výrobku.

Klíčové výhody

  • Vysoký obsah bílkovin - 26 g v jedné tyčince
  • Směs pomalu a rychle se uvolňujících bílkovin
  • Zdroj vlákniny, přes 3 g v jedné tyčince
  • Přes 22 g sacharidů v jedné tyčince z výrobku dělá ideální výživnou svačinku
  • Nízký obsah cukru, méně než 3,4 g v jedné tyčince

Detailní informace

Množství: 12x70g, Příchuť: Toffe a Vanilka
Do týdne
570 Kč
449 Kč
Množství: 12x70g, Příchuť: Lístkový oříšek s karamelem
Do týdne
570 Kč
449 Kč

Detailní popis produktu

Doporučené použití.

Konzumujte jako svačinku s vysokým obsahem bílkovin během dne nebo mezi jídly (například mezi snídaní a obědem k doplnění energie) pro zvýšení Vašeho denního příjmu bílkovin. Produkt není vhodný pro vegetariány.

Varování: Nadměrná konzumace může mít projímavé účinky. Tento výrobek neslouží jako náhrada vyvážené stravy a aktivního životního stylu. Skladujte na chladném, suchém místě, nevystavujte přímému slunečnímu záření.

 

Složení:

Alergeny, včetně obilovin obsahujících lepek, jsou ve složení vyznačeny tučně. Může také obsahovat Pšenici, Ječmen, Oves, Vejce, Arašídy, Ořechy a Siřičitany.

Příchuť Karamel & Lískové ořechy: Proteinový mix (22 %) (Syrovátkový koncentrát (Mléko), Mléčný protein), Zvlhčovadla (Glycerin, Maltitol), Poleva s příchutí Mléčné čokolády (14 %) (Sladidla (Isomaltóza, Sukralóza), Nehydrogenovaný Palmový a Surový palmový olej, Syrovátka ve formě prášku (Mléko), Odtučněný kakaový prášek, Obohacená pšeničná mouka (Pšeničná mouka, Uhličitan vápenatý, Železo, Niacin, Thiamin), Emulgátory (Sojový lecitin, E476), Aroma), Hydrolyzovaný kolagen, Karamel bez cukru (10 %) (Sladidla (Maltitol, Maltitolový sirup), Odtučněné mléko ve formě prášku, Kokosový olej, Bambusové vlákno, Mléčný tuk, Zvlhčovadlo (Sorbitol), Aroma, Emulgátor (E471), Kyselina (Kyselina citronová), Sůl, Konzervant (E202)), Sojový proteinový izolát, Frukto-Oligosacharidy, Voda, Pečené drcené Lískové ořechy (Ořechy) (4 %), Řepkový olej, Aroma, Sůl, Sladidlo (Sukralóza), Antioxidanty (Přírodní směs Tokoferolů).

Varování: Nadměrná konzumace může mít projímavé účinky.

Příchuť Toffee-Vanilka: Proteinový mix (19 %) (Mléčný protein, Syrovátkový koncentrát (Mléko)), Hydrolyzovaná želatina, Poleva s příchutí Mléčné čokolády (14 %) (Sladidla (Isomaltóza, Sukralóza), Nehydrogenovaný Palmový a Surový palmový olej, Syrovátka ve formě prášku (Mléko), Odtučněný kakaový prášek, Obohacená pšeničná mouka (Pšeničná mouka, Uhličitan vápenatý, Železo, Niacin, Thiamin), Emulgátory (Sojový lecitin, E476), Aroma), Zvlhčovadla (Glycerin, Maltitol), Karamel bez cukru (10 %) (Sladidla (Maltitol, Maltitolový sirup), Odtučněné mléko ve formě prášku, Kokosový olej, Bambusové vlákno, Mléčný tuk, Zvlhčovadlo (Sorbitol), Aroma, Emulgátor (E471), Kyselina (Kyselina citronová), Sůl, Konzervant (E202)), Sojový proteinový izolát, Frukto-Oligosacharidy, Kousky karamelu bez cukru (6 %) (Sladidla (Maltitol, Maltitolový sirup), Máslo (Mléko), Voda, Sůl, Aroma), Voda, Řepkový olej, Aroma, Antioxidanty (Přírodní směs Tokoferolů).

Varování: Nadměrná konzumace může mít projímavé účinky.

Příchuť Hořká čokoláda & Bobule: Proteinový mix (20 %) (Mléčný protein, Syrovátkový koncentrát (Mléko)), Poleva s příchutí hořké čokolády (14 %) (Sladidla (Isomaltóza, Sukralóza), Nehydrogenovaný Palmový a Surový palmový olej, Odtučněný kakaový prášek, Emulgátory (Sojový lecitin, E476), Hydrolyzovaný kolagen, Zvlhčovadla (Glycerin, Maltitol), Pasta s příchutí Čokoláda a Karamel (10 %) (Sladidlo (Maltitol), Odtučněný kakaový prášek, Kokosový olej, Bambusové vlákno, Zvlhčovadlo (Sorbitol), Aroma, Emulgátor (E471), Kyselina (Kyselina citronová), Sůl, Konzervant (E202)), Sladké kousky s jahodovou příchutí bez cukru (6 %) (Sladidla (Maltitol, Maltitolový sirup), Voda, Aroma, Regulátor kyselosti (Kyselina citronová), Barviva (Karmín, Oxid titaničitý)), Voda, Řepkový olej, Aroma, Kyselina (Kyselina citronová), Sůl, Sladidlo (Sukralóza), Antioxidanty (Přírodní směs Tokoferolů).

Varování: Nadměrná konzumace může mít projímavé účinky.