Myprotein Micelární Kasein

Neohodnoceno
od 599 Kč až –23 %
micelarni kasein
od 599 Kč až –23 % od 489 Kč

Zvolte variantu

Chcete těžit z výhod vysoce kvalitního proteinu celý den?

Náš Micelární Kasein přináší 23 g pomalu se uvolňujících bílkovin, které dodají vašemu tělu potřebnou výživu pro svaly v momentě, kdy ji potřebují nejvíc.

Díky delší době trávení a delšímu využití vašim tělem se jedná o perfektní shake mezi jídly nebo dokonce před spaním, čímž přispívá k dosažení vašich tréninkových cílů.*

Jaké jsou výhody Micelárního Kaseinu?

Kromě toho, že dodá vašemu tělu velké množství pomalu se uvolňujícího proteinu, přináší vám také kompletní škálu aminokyselin. Aminokyseliny jsou stavebním kamenem pro nové bílkoviny, které tvoří strukturu nové svalové tkáně, a díky tomu jsou nutností pro dosažení všech fitness cílů.

Ještě navíc skvěle chutná! Objednejte si příchuť Čokoláda, Jahoda, Vanilka nebo Neochucenou verzi.

Kdy užívat Micelární Kasein?

Je skvělým zdrojem bílkovin, což ocení všichni – od běžců, po návštěvníky posiloven. Díky pomalému uvolňování je perfektní volbou pro všechny s náročným životním stylem.

Vychutnejte si během jídla s vodou nebo těsně před spaním s mlékem.

Detailní informace

Množství: 1000g, Příchuť: Čokoláda
Do týdne
599 Kč
489 Kč
Množství: 1000g, Příchuť: Jahoda
Skladem
599 Kč
489 Kč
Množství: 1000g, Příchuť: Vanilka
Do týdne
599 Kč
489 Kč
Množství: 2500g, Příchuť: Čokoláda
Do týdne
1 299 Kč
999 Kč
Množství: 2500g, Příchuť: Jahoda
Do týdne
1 299 Kč
999 Kč
Množství: 2500g, Příchuť: Vanilka
Do týdne
1 299 Kč
999 Kč

Detailní popis produktu

Navrhované využití:

Kasein je nejlépe užít ve večerních hodinách, aby přispěl k růstu a udržení svalové hmoty. Abyste benefitovali z výhod tohoto produktu, doporučujeme přidat 1 1/4 velké odměrky (30 g) do 200-300ml vody nebo mléka do Myprotein šejkru půl hodiny před spaním. Alternativně konzumujte v kteroukoli denní dobu, abyste zvýšili svůj denní příjem bílkovin.

Skladujte na chladném a suchém místě mimo dosahu přímého slunečního světla. Tento produkt je určen k užívání spolu s aktivním životním stylem a vyváženou stravou. Vhodné pro vegetariány.

 

Složení:

Alergeny jsou ve složení vyznačeny tučně. Může také obsahovat lepek a vejce.

Příchuť čokoládová: Micelární kasein (Mléko) (91 %), Emulgátor (Sojový lecitin), Kakaový prášek, Aroma, Sladidlo (Sukralóza)

Příchuť natural banán: Micelární kasein (Mléko) (95 %), Emulgátor (Sojový lecitin), Přírodní aroma, Barvivo (Kurkumin), Sladidlo (Sukralóza)

Příchuť natural čokoláda: Micelární kasein (Mléko) (91 %), Emulgátor (Sojový lecitin), Kakaový prášek, Přírodní aroma, Sladidlo (Sukralóza)

Příchuť natural jahoda: Micelární kasein (Mléko) (95 %), Emulgátor (Sojový lecitin), Přírodní aroma, Barvivo (Řepa červená), Sladidlo (Sukralóza)

Příchuť natural vanilla: Micelární kasein (Mléko) (95 %), Emulgátor (Sojový lecitin), Přírodní aroma, Sladidlo (Sukralóza)

Příchuť jahodová: Micelární kasein (Mléko) (95 %), Emulgátor (Sojový lecitin), Aroma, Barvivo (Řepa červená), Sladidlo (Sukralóza)

Bez příchuti: Micelární kasein (Mléko) (100 %), Emulgátor (Sojový lecitin)

Příchuť vanilková: Micelární kasein (Mléko) (95 %), Emulgátor (Sojový lecitin), Aroma, Sladidlo (Sukralóza)