Myprotein ořechová másla

Mnoho lidí si myslí, že zůstat ve formě znamená vyhnout se ořechovým máslům a spojují je s vysokým obsahem kalorií a vysokým množstvím tuku, což vede k nabírání hmotnosti. Avšak, nemohli by se plést více!

Ořechová másla jsou přirozeně bohatá na mononenasycené tuky, které mají řadu benefitů, včetně snižování cholesterolu, snižování rizika srdečních nemocí a snižování krevního tlaku. Dokonce také mohou pálit tuky, pokud je konzumujete před spaním, což si uvědomuje velmi málo lidí.

Existuje řada různých druhů ořechového másla, které najdete na trhu, ty zahrnují arašídy, mandle, kešu ořechy, které patří mezi ty nejpopulárnější. Oříšková másla obsahují bílkoviny a jsou ideální pro přidání do koktejlů, receptů nebo je můžete použít jako pomazánku na rýžové chlebíčky nebo krekry pro přidání extra bílkovin.

Nehledejte dále, naše Ořechová másla z řady Active Women právě dorazila. Tyto dvě nová, lahodně ochucená arašídová másla se objevují v menších a pohodlnějších 265g tubách a jsou ideální pro vložení do tašky na trénink a dobře doplňují Váš náročný životní styl. Příchuti Med & Mořská sůl a Tři druhy semen jsou bez lepku a obsahují velké množství bílkovin.

Jsou vhodná pro každého, kdo má aktivní životní styl a hledá svačinky, které obsahují dostatek bílkovin a zdravé tuky. Unikátní příchuti byly zvoleny radou žen tak, aby odpovídaly ženské poptávce.

  • Bohaté na zdravé mononenasycené tuky
  • Zdroj bílkovin
  • Zdroj vlákniny
  • Bez lepku

-----------------------------------------------------------------------------------------------