Hovězí Jerky

Neohodnoceno
97 Kč –29 %
Jerky
97 Kč –29 % 69 Kč

Zvolte variantu

S masivním obsahem 23 g bíkovin v jedné porci jsou naše Hovězí Jerky k okamžité konzumaci masitou svačinkou s vysokým obsahem bílkovin.

Tato tradiční americká svačinka, která je vyráběna z vybraných nejlepších kousků hovězího a v pěti pohlcujících chutích Vás zaručeně uspokojí a je skvělá na cesty.

Jaké jsou výhody Hovězích Jerky?

Produkt poskytuje Vašemu tělu pohodlné vysoce kvalitní bílkoviny, které se podílí na růstu a údržbě svalové hmoty a zajišťuje tak, že dostanete všechny bílkoviny, které Vaše tělo potřebuje bez příjmu nadbytečných sacharidů a cukrů.

Navíc, s pouze 134 kaloriemi v jedné porci to je skvělé doplnění Vaší stravy bez ohledu na tréninkové cíle.

Kdy si Hovězí Jerky vychutnat?

Kdykoliv, Kdekoliv! Ať se cítíte hladoví nebo jen potřebujete doplnit bílkoviny, buďte si jisti, že si vyberete balení s Vaší oblíbenou chutí.

Klíčové výhody

  • 23 g bílkovin v jedné porci
  • Perfektní svačinka na cesty
  • Pět pohlcujících chutí

Detailní informace

Příchuť: Originál
Momentálně nedostupné
97 Kč
69 Kč
Příchuť: Chili
Momentálně nedostupné
97 Kč
69 Kč
Příchuť: Barbecue
Momentálně nedostupné
97 Kč
69 Kč
Příchuť: Tex Mex
Momentálně nedostupné
97 Kč
69 Kč
Příchuť: Terriyaki
Momentálně nedostupné
97 Kč
69 Kč

Detailní popis produktu

Navrhované využití:

Konzumujte jako svačinku s vysokým obsahem bílkovin kdykoliv potřebujete.

Varování: Balení obsahuje nepoživatelný sáček absorbující kyslík pro udržení čerstvosti. Po otevření balení tento sáček vyhoďte a nekonzumujte.

Skladujte na chladném a suchém místě, mimo dosah slunečního záření. Konzumujte jako součást vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Produkt není vhodný pro vegetariány. Po otevření doporučujeme spotřebovat do 2 dní

 

Složení:

BBQ Hovězí: Hovězí (96 %), Sůl, Hovězí bílkoviny, Rajčata v prášu, Dextróza, Cukr, Chilli v prášku, Aroma uzeného, Černý pepř, Paprika, Tymián, Kajenský pepř, Kmín, Česnek v prášku, Antioxidant (Kyselina askorbová), Skořice, Konzervant (Dusitan sodný). Pro výrobu 100 g tohoto produktu bylo použito 150 g syrového hovězího masa.

 

Chilli Hovězí: Hovězí (96 %), Sůl, Hovězí bílkoviny, Jablečný ocet, Koriandr, Pepř, Chilli, Muškátový oříšek, Kyselina citronová, Antioxidant (Kyselina askorbová), Konzervant (Dusitan sodný). Pro výrobu 100 g tohoto produktu bylo použito 150 g syrového hovězího masa.

 

Original Hovězí: Hovězí (96 %), Sůl, Hovězí bílkoviny, Dextróza, Paprika, Česnek v prášku, Aroma uzeného, Antioxidant (Kyselina askorbová), Konzervant (Dusitan sodný). Pro výrobu 100 g tohoto produktu bylo použito 150 g syrového hovězího masa.

 

Teriyaki Hovězí: Hovězí (96 %), Sůl, Hovězí bílkoviny, Pět druhů koření, Dextróza, Cukr, Česnek v prášku, Zázvor v prášku, Cibule v prášku, Kajenský pepř, Kmín v prášku, Kari v prášku, Chilli v prášku, Antioxidant (Kyselina askorbová), Konzervant (Dusitan sodný). Pro výrobu 100 g tohoto produktu bylo použito 150 g syrového hovězího masa.

 

Tex Mex Hovězí: Hovězí (96 %), Sůl, Hovězí bílkoviny, Dextróza, Cukr, Černý pepř, Česnek v prášku, Zázvor v prášku, Cibule v prášku, Antioxidant (Kyselina askorbová), Konzervant (Dusitan sodný). Pro výrobu 100 g tohoto produktu bylo použito 150 g syrového hovězího masa.