Myprotein Kreatin Monohydrát

Neohodnoceno
od 139 Kč

Zvolte variantu

Jedna z nejzkoumanějších forem kreatinu na světě, je vědecky prokázáno, že náš prášek zvyšuje fyzický výkon při intenzivních, krátkodobých a vysoce intenzivních tréninkových jednotkách.*

Je skvělý pro posunutí Vašeho výkonu na další úroveň - v posilovně nebo na hřišti.

Jaké jsou benefity Kreatinu monohydrát?

Získávání kreatinu z potravy jako je maso a ryby může být obtížné, vzhledem k množství, které je potřeba konzumovat. Proto nabízíme rychlý a pohodlný způsob pro získání jeho benefitů.

Pomáhá celkovou sílu, náš suplement Kreatin monohydrát je pro každého od hráčů rugby a návštěvníky posiloven po Vás, kdo chcete posunovat Váš trénink na další úrovně.

Kdy bych měl Kreatin monohydrát užívat?

Doporučujeme konzumovat 3 g ihned před nebo po tréninku se syrovátkovým proteinem a sacharidovým koktejlem - pro zvýšení naplnění svalů a dosažení výsledků, které chcete.

Alternativou je smíchání s vodou, mlékem nebo Vaší oblíbenou šťávou kdykoliv během dne podle Vašich potřeb.

Klíčové výhody

  • Vědecky prokázaný vliv na fyzický výkon
  • Může pomoct zlepšit sílu a výkon*
  • Super pohodlné
  • Nezbytnost pro všechny sporty a cvičení

Detailní informace

Množství: 500g, Příchuť: Neochucené
Do týdne
199 Kč
Množství: 1000g, Příchuť: Neochucené
Do týdne
310 Kč
Množství: 250g, Příchuť: Neochucené
Skladem
139 Kč

Detailní popis produktu

Navrhované využití:

Přidejte 3 g do vody, promíchejte a konzumujte. Užívejte 1krát denně ideálně před nebo po tréninku. Po 8 týdnech kontinuálního užívání přerušte na 1 týden konzumaci a následně začněte cyklus znovu.

Poznámka: Doporučujeme při dávkování užívat kvalitní váhu. Ačkoliv se snažíme zákazníkům poskytnout co nejpřesnější odměrky, tyto odměrky poskytují pouze přibližné hodnoty a neměly by být používány místo standardních měřících zařízení.

VAROVÁNÍ: Obsahuje E129, které může mít negativní vliv na aktivitu a pozornost dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Tento produkt je doplněk stravy a neměl by proto být používán jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Skladujte na chladném a suchém místě, mimo dosah malých dětí.

 

Složení:

Vyrobeno v zařízení, kde jsou také zpracovány mléko, sója, vejce, lepek a výrobky z nich.

Příchuť Berry Blast: Kreatin monohydrát (87 %), Kyselina (Kyselina citrónová), Aroma, Barvivo (Červená řepa, Anthokyanin), Sladidlo (Sukralóza)

Příchuť Modrá malina/span>: Kreatin monohydrát (87 %), Přírodní aroma, Sladidla (Sukralóza, Acesulfam-K), Barvivo (E133).

Příchuť Hroznové víno: Kreatin monohydrát (87 %), Přírodní aroma, Sladidla (Sukralóza, Acesulfam-K), Barviva (E129, E133).

Příchuť Citron & Limetka: Kreatin monohydrát (87 %), Přírodní aroma, Sladidla (Sukralóza, Acesulfam-K), Barviva (E110, E133).

Příchuť Pomeranč: Kreatin monohydrát (87 %), Přírodní aroma, Sladidla (Sukralóza, Acesulfam-K), Barvivo (E110).

Příchuť Malinová limonáda: Kreatin monohydrát (87 %), Přírodní aroma, Sladidla (Sukralóza, Acesulfam-K), Barviva (E129, E133).

Příchuť Kyselé jablko: Kreatin monohydrát (87 %), Přírodní aroma, Sladidla (Sukralóza, Acesulfam-K), Barviva (E110, E133).

Příchuť Tropická bouře: Kreatin monohydrát (87 %), Kyselina (Kyselina citrónová), Aroma, Barvivo (Karoteny), Sladidlo (Sukralóza)

Neochuceno: Kreatin monohydrát (100 %)

Příchuť Vodní meloun: Kreatin monohydrát (87 %), Přírodní aroma, Sladidla (Sukralóza, Acesulfam-K), Barvivo (E129).