MYTHERMO X-TREME™ 90 Kapslí

Neohodnoceno
619 Kč –31 %
mythermo
619 Kč –31 % 429 Kč
Skladem

Mythermo X-Treme™ je naší aktuálně nejsilnější formulí. Obsahuje množství základních živin, které různými způsoby napomáhají k lepším tréninkům. Mythermo X-Treme™ má také vyšší obsah stimulantů než Mythermo™ a je tedy perfektním doplňkem pro hubnutí, pokud dobře snášíte kofein.

Základní složkou této formule jsou kolové ořechy, plody kolovníku, které napomáhají hubnutí a přispívají ke kontrole váhy, což z nich dělá nezbytnost pro váš hubnoucí režim. Tato pokročilá směs také obsahuje vitamíny a minerály, které hrají důležitou roli pro váš metabolismus. Vitamín B6 přispívá ke správnému energetickému metabolismu a vitamín B12 ke správnému metabolismu homocysteinu. Chrom napomáhá k udržení normální hladiny glukózy, čímž předchází nechtěným změnám v hladině cukru. Vitamíny B6 a B12 dále přispívají k zmírnění únavy a vyčerpání, což je přesně to, co potřebujete, pokud konzumujete stravu se sníženým množstvím kalorií.

Kromě ingrediencí, které napomáhají metabolismu, jsme přidali také ingredience, které vám pomůžou se ve vašem tréninku posunout dále a rychleji se přiblížit vašim fitness cílům. Extrakt z guarany a kolových ořechů přirozeně v 1 dávce obsahují 160 mg kofeinu, který zvýší vaši pozornost a bdělost. Přidali jsme také 140 mg TeaCrine®, složku, která strukturou připomíná kofein a nastartuje vás ještě o něco víc!

Tuto formuli doplňuje vysoce koncentrovaný extrakt z korejského ženšenu, kajenského pepře a oblíbená před-tréninková aminokyselina L-Tyrosin.

Mythermo X-Treme™ přináší 160 mg kofeinu v jedné porci. Vyzkoušejte Mythermo™ pokud chcete těžit z mnoha benefitů, které přináší tato nová formule s nižším obsahem kofeinu.

Etiketa na tomto produktu je vždy minimálně v angličtině. Verze ve francouzštině, italštině, němčině, španělštině, dánštině, švédštině a finštině se objevuje na některých produktech, podle místa určení.

Klíčové výhody

 

  • Vyšší denní příjem kofeinu ve srovnání s MYTHERMO™
  • Obsahuje jód, riboflavin a vitamín B12, čímž napomáhá ke správnému energetickému metabolismu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Navrhované využití:

Konzumujte 2 tablety denně.

Upozornění: Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Tento produkt není náhradou zdravé vyvážené stravy. Skladujte v chladném suchém místě mimo dosah slunečního záření. Vhodné pro vegetariány a vegany. Skladujte mimo dosah dětí.

Upozornění: Vysoký obsah kofeinu. Nedoporučuje se užívat dětem a těhotným nebo kojícím ženám. Obsahuje 160 mg kofeinu v denní dávce.

 

Složení:

Guarana, kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza), cholin, TeaCrine & reg; (Theacrine), L-Tyrosin, bezvodý kofein, L-Theanin, Kola Nut (kolovník lesklý), extrakt ženšenu, rýžová mouka, prášek z kajenského pepře, vitamín B12, vitamín B6, barviva (E171) Bioperine & reg; (extrakt z černého pepře), chróm.