Myprotein Caffeine Pro

Akce
Neohodnoceno
od 169 Kč až –50 %
Caffein Pro
od 169 Kč až –50 % od 119 Kč

Zvolte variantu

Co je Caffeine Pro?

Kofein se nachází v řadě bobů, listů nebo ovoce, celkem ve více než 60 různých rostlinách, z nichž jsou nejběžnějšími zdroji kávové boby a listy čajovníku.​

Pro koho je Caffeine Pro vhodný?

Produkt je ideální pro každého, kdo chce zvýšit příjem kofeinu před tréninkem. Doporučujeme konzumovat 200 mg (1 tableta) zhruba 45 minut až 1 hodinu před tréninkem. Pro zamezení jakýchkoliv problémů se spánkem nedoporučujeme konzumovat tento stimulant ve večerní době.

Varování: Prosíme, abyste byli při dávkování kofeinu opatrní, protože jde o silnou látku a může způsobovat silné vedlejší účinky, pokud je překračováno doporučené denní dávkování.

Etiketa na tomto produktu je vždy minimálně v angličtině. Verze ve francouzštině, italštině, němčině, španělštině, dánštině, švédštině a finštině se objevuje na některých produktech, podle místa určení.

Detailní informace

Tablet: 100
Do týdne
169 Kč
119 Kč
Tablet: 200
Skladem
299 Kč
150 Kč

Detailní popis produktu

Navrhované použití:

Konzumujte jednu tabletu denně.

Varování: Vysoký obsah kofeinu. Produkt není doporučen dětem nebo těhotným a kojícím ženám. Obsahuje 200 mg kofeinu v jedné porci. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Tento produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Skladujte na chladném a suchém místě, mimo dosah slunečního záření. Vhodné pro vegetariány. Uchovávejte mimo dosah malých dětí.

 

Složení:

Plnící látky (Uhličitan vápenatý, Mikrokrystalický celulóza), Bezvodý kofein, Protispékavé látky (Stearát hořčíku), Leštící látky (Mastek, Miglyol (Triglyceridy se středně dlouhým řetězcem), Barvivo (Oxid titaničitý).

Alergeny: Vyrobeno v zařízení, kde je také zpracováno mléko, sója, vejce, lepek a výrobky z nich.